متن و جملات

متن رسمی تبریک روز مرد

تبریک گفتن روز مرد به همکاران و آشنایان دور نیاز به متن رسمی تبریک روز مرد داره. در این صفحه مجموعه ای از انواع مختلف این متن ها رو براتون فراهم کردیم. امیدواریم بتونید بهترین استفاده ها رو از این متن های زیبا ببرید. شاد باشید.

متن رسمی تبریک روز مرد

دریا دل مرد را به یاد می آورد، چشمه زلالی یک مرد را فراخاطر می آورد. خورشید پیشانی نجیب مردان را تداعی می کند. قوس قزح نشان از خنده های مردانه دارد، تندر توفنده خشم مردان است و زندگی رنج های مرد است.

روز مرد مبارک

****

نام مرد، بوی نان گرم توی سفره، بوی مداد و دفتر مدرسه، بوی سخاوت و مردانگی و بوی پاکیزگی و نجابت است. روز مرد بر شما و تمام شیرمردان تبریک و تهنیت باد.

رفاقت را جای عشـق در دلم سپـردم تا با یاد دوست
از درد هیچ عشقی نسوزم
روز مرد مبارک دوست با معرفت

****

جناب آقای…
نام مرد طبیب، منور و انیس قلب خانواده و دوستانش است. مرد واژه ای مُذهب در فرهنگ واژگان کتاب بزرگ حضرت دوست است. روز مرد را به شما تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و برایتان خوشی و خرمی در کنار عزیزانتان از خداوند مهربان خواستارم.
با تقدیم احترام
از طرف…

 متن رسمی تبریک روز مرد

همکار عزیز….
به این وسیله مراتب سپاس خود را از تلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه جنابعالی در زمینه پیشبرد اهداف در محیط کار تقدیم می‌دارم. از درگاه ایزد منان دوام عزت و سلامت، تداوم حضور و تاثیر آن بزرگوار را در مجموعه مسئلت دارم. روز مرد را به شما تبریک می‌گویم.

عکس پروفایل و عکس استوری تبریک روز مرد به همکار

مرد یعنی شرف، اخلاص، ایمان، انتظار… مرد یعنی لبخند، غصه، تنهایی، رنج و ایثار… همیشه سبز باشی. روز مرد مبارک.

****

همکار عزیزم، روز پدر و روز مرد مبارکتان باشد. از خدا میخواهم که سالیان سال سایه تان بر سر خانواده تان بماند. روزت مبارک مرد بزرگ

 متن رسمی تبریک روز مرد

فکر می‌کنم شما بهترین مرد جهان هستید. شما یک دوست عالی، راهنمای و معلم در زندگی من هستید. ممنون از مرد شگفت انگیز همچون تو

در این روز خاص، من آرزو می‌کنم روزت مبارک باشد.

****

همکار ارجمند…
ای والامرد! خار با صحرا سخن می‌گوید، بیشه با درخت، باران با ابر، شب با مهتاب، ناامید با امید و تو با حضرت دوست سخن می‌گویی. در فرهنگ واژگان دنیا تو واژه‌ای مقدس هستی. روز مرد مبارک.
با تقدیم بهترین آرزوها

متن تبریک روز مرد

معجزه‌ای وجود دارد که دوستی نامیده می‌شود
و در میان دل اقامت دارد
شما نمی‌دانید که چگونه بوجود می‌آید و چگونه آغاز می‌شود
اما شادمانی که برایتان به ارمغان می‌آورد همیشه موهبتی خاص می‌بخشد
و شما متوجه می‌شوید که دوستی ارزشمندترین نعمت خداوند است!
روز مرد مبارک دوست من

****

سالروز تولد حضرت امیر المومنین اولیت اختر تابناک امامت و ولایت و روز مرد بر همه مردان ایران زمین مبارک

****

یک مرد آنگاه مرد است که سرو سبز قامتش در جنگل ظلمات نامردمی‌های زمانه استوار بماند و شما مردانگی را به روزگار نشان دادید. روز مرد مبارک.

 متن رسمی تبریک روز مرد

برای همکار عزیزم، شما یک مرد فوق العاده و پدری بی نظیر هستید. در این روز برایتان بهترین آرزو‌ها را دارم و امیدوارم که همیشه شاد و پیروز باشید. روزتان مبارک

****

جناب آقای…

ای مرد نجیب! دستانتان پُر نان ، شانه هایتان پُرهمت ، گام هایتان استوار ، پیشانی تان پُربهار ، اندیشه تان هماره پُربار بادا. هم اینک در آستانه روز مرد خاک راهتان را بوسه می دهیم و برایتان طول عمر باعزت خواهانیم.

با تقدیم احترام

از طرف…

متن زیبای تبریک روز مرد به همکار

مرد کسی است که عشق را به خانواده می‌آورد و باعث خوشبختی وی شود. روز مرد و روز پدر مبارک همکارجان

 متن رسمی تبریک روز مرد

مرد تندیس گذشت نوح ، اعتکاف موسی ، مظلومیت عیسی ، صداقت ابراهیم ، نجابت محمد(ص) و خلقت خوب خداوند است. روز مرد بر شما مبارک.

دوستدارتان…

****

بهترین همکار دنیا روز پدر و روز مرد بر شما مبارک

****

ای شریف‌مرد! در صداقت پاکیزه آیینه‌ها و در شبنم چشمان یتیمان، در دستان تهی‌دستان، در دلبستگی‌های پاک و در لبخندهای آرامش‌بخش همیشه یک مرد حضور دارد. شما همچون گلی در میان جمعمان هستید.
روزتان مبارک.

 متن رسمی تبریک روز مرد

همکار عزیزم، روز مرد را به تو که مردانگی ات زبان زد خاص و عام است تبریک می گویم. امیدوارم که سایه ات برای هزاران سال هم که شده بر سر ما و خانواده باشد.

تبریک رسمی روز مرد برای دوست

در طریق مرد بودن…

همچو کوه درد باش،،،،

یا نزن حرفی ز مردی،،،،

یا حقیقت مرد باش….

رفیق روزت مبارک

****

همکار جان، روز مرد را به تو تبریک میگویم. انشالله که هزاران سال باشی و سایه ات بالای سرمان باشد.

****

گرم ترین آرزوهای روز خاص شما لحظاتی که ما به اشتراک گذاشتیم برای من بسیار ارزشمند است. امیدوارم که در آینده نیز تعداد زیادی از آن‌ها را داشته باشیم! روز مرد مبارک باد

****

مهربان ترین همکار دنیا صادقانه دوستت داریم و هزاران شاخه گل شقایق تقدیمت می کنیم. روزت مبارک

ولادت حضرت علی و روز مرد برل شما مبارک همکاران عزیزم

****

ای نجابت نجیب ، ای شرافت شریف ، ای شمیم دلاویز عشق ، ای رویش معطر ، روز مرد بر شما تبریک و تهنیت باد.

متن رسمی و جملات تبریک روز مرد و پدر به همکار

جناب آقای… ای آموزگار بزرگ خوبی‌ها!
مرد تندیس گذشت نوح، اعتکاف موسی، مظلومیت عیسی، صداقت ابراهیم، نجابت محمد(ص) و خلقت خوب خداوند است. روز مرد بر شما مبارک.
دوستدارتان…

 متن رسمی تبریک روز مرد

ای مرد

سلام به چشمان مهربان ، دستان سخاوتمند ، لبان ذاکر ، پیشانی مردانه تان. مرد مصداق این شعر است :

به پیری خاطری بس شادمان داشت

به روز تلخ شِکَر در دهان داشت

روز مرد مبارک و معطر به نام نامی امیرالمؤمنین باد

****

ای ارجمند مرد ، سخاوت از دست تو نام گرفت ، شعف از چشم تو یاد آموخت ، اخلاص از لبان تو ذکر گفت ، جوانمردی وامدار توست. روز مرد بر شما مبارک باد.

****

ای ستیغ سبز صداقت ، درود بر تو که بی دریغ خوبی ، سلام بر تو که بی بدیل مهربانی و تهنیت بر تو که روز ولادت برترین خلق پس از رسول(ص) یعنی مولا علی بن ابی طالب (علیه السلام) به نام روز تو نامگذاری شده است. روز مرد مبارک.

****

همکار ارجمند…
ای والامرد! خار با صحرا سخن می‌گوید، بیشه با درخت، باران با ابر، شب با مهتاب، ناامید با امید و تو با حضرت دوست سخن می‌گویی. در فرهنگ واژگان دنیا تو واژه‌ای مقدس هستی. روز مرد مبارک.
با تقدیم بهترین آرزوها

 

تبریک روز مرد رسمی

ای مرد ، ای چراغ راه ، ای سراج آینده ، ای وعده بزرگ خدا ، ای رنج و سکوت مستمر ، روزت مبارک.

****

 متن رسمی تبریک روز مرد

ای مردانگی مستمر، ای ترنم طرب‌انگیز خلقت، خستگی‌های تو را ارج می‌نهم و امیدوارم سال‌های متمادی در کنار خانواده زنده باشی.
روز مرد مبارک.

****

ای مرد! تو زمزم زلال نوری، شبنم چکیده از چشم خدایی، حاصل نشتر عشق بر رَگ روحی، تو پیوند لبخند شکوفه و نوری، تو همیشه در آبگیر زلال زندگی جاری هستی.
روز مرد مبارک.

****

ای مردانگی مستمر ، ای ترنم طرب انگیز خلقت ، خستگی های تو را ارج می نهم و امیدوارم سال های متمادی در کنار خانواده زنده باشی. روز مرد مبارک.

****

امشب، ستاره‏‬ ای خواهد درخشید که درخشش نجابتش، آغوش مهربان مظلومیت است.

ولادت یار و یاور مظلومان، حضرت علی (ع) و روز مرد بر شما دوستداران خاندان عصمت و طهارت مبارک

تبریک روز مرد رسمی مذهبی

سیزدهم رجب، روزی که جهان منّور به نور اولین ستاره تابناک آسمان امامت و ولایت شد و جوانمردی از تاریخ در خانه خدا دیده به عالمیان گشود

و جهان را غرق در شادی و شور تجلی هستی و مظهر ایمان نمود.

به راستی که علی بهار جاودانی سال های زندگی همه ما انسان هاست و مردی است که سلاله مطهرش عالمیان را هدایتگر آزادگی و ایثار شد و اینک دلدادگان آن حضرت با شوق و شادی، میلادش را گرامی می دارند.

سالروز ولادت امیرمؤمنان حضرت علی (ع) و روز مرد را به تمامی هموطنان عزیز به ویژه همکاران شرکت … و خانواده های آنان تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم همواره در سایه حضرت دوست موفق و مؤید باشید.

****

آیینِ دل تو، مهربانی‌ ست، عزیز

در سینه، بهار جاودانی‌ ست، عزیز

هر لحظه نگاهت به دلم می‌ گوید

عشق تو دلیل زندگانی‌ ست

روز مرد مبارک

****

گرم ترین آرزوهای روز خاص شما لحظاتی که ما به اشتراک گذاشتیم برای من بسیار ارزشمند است. امیدوارم که در آینده نیز تعداد زیادی از آن ها را داشته باشیم!

دوست گرامی روز مرد مبارک باد

 متن رسمی تبریک روز مرد

میلاد مولای متقیان، حضرت علی (ع)، آغازگر اشاعه عدالت و ولایت و اسوه ایمان و شجاعت و روز پدر را به همه مردان و پدران این مرز و بوم به ویژه همکاران محترم شاغل در شرکت … تبریک عرض نموده و سعادت و سلامتی شما عزیزان را از خداوند متعال مسألت دارم.

متن رسمی تبریک روز مرد پر محتوا

یک مرد آنگاه مرد است که سرو سبز قامتش در جنگل ظلمات نامردمی‌های زمانه استوار بماند و شما مردانگی را به روزگار نشان دادید. روز مرد مبارک.

***

نام مرد ، بوی نان گرم توی سفره ، بوی مداد و دفتر مدرسه ، بوی سخاوت و مردانگی و بوی پاکیزگی و نجابت است. روز مرد بر شما و تمام شیرمردان تبریک و تهنیت باد.

****

آقای نجابت، شرافت، خوبی‌ها، آقای اخلاص، ایمان و مهربانی…
روز مرد بر شما مبارک.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا